W związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa oraz w oparciu o rekomendacje Ministra Edukacji Narodowej zwracamy się z uprzejmą prośbą do rodziców i opiekunów o to, by nie zgłaszać się do Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Nowym Targu z dziećmi z objawami przeziębienia oraz dziećmi chorymi.
Informujemy, że od dnia 12 marca 2020 r. do 14 kwietnia 2020 r. zostały zawieszone wszystkie zajęcia grupowe zarówno dla dzieci i młodzieży, nauczycieli i rodziców, w tym:

• socjoterapia
  • szkoła dla rodziców
  • grupy samokształceniowe
  • grupy wsparcia (sieci współpracy)

Równocześnie zawiesza się pracę punktów konsultacyjnych Poradni w Krościenku n/D oraz w Czarnym Dunajcu.