„Trzeba w każdym człowieku umieć ujrzeć jego punkt achillesowy, bolący, słaby punkt, który trzeba umieć leczyć i jednocześnie trzeba umieć dostrzec jego punkt archimedesowy, ten punkt oparcia, dzięki któremu można wydobyć z człowieka nieznane a wielkie czyny”

Maria Grzegorzewska

  • ppp-h1.jpg
  • ppp-h2.jpg
  • ppp-h3.jpg
  • ppp-h5.jpg

Szanowni Państwo

Uprzejmie informuję, że na stronie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Nowym Targu została uruchomiona zakładka Koronawirus #Zostań w Domu, gdzie znajdziecie Państwo dla siebie informacje przygotowane przez naszych specjalistów: psychologów, pedagogów, logopedów, terapeutów wyjaśniające mechanizmy funkcjonowania naszych dzieci i nas samych w obecnej jakże trudnej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa.

Odnajdziecie tu Państwo informacje na temat czym jest kryzys psychologiczny, jak sobie radzić, jak rozmawiać z dziećmi i gdzie szukać pomocy. Na bieżąco będziemy dodawać porady i wskazówki odnoszące się do zachodzących zjawisk, pojawiających się różnorodnych zachowań i przeżywanych przez nas uczuć. Zachęcam do śledzenia naszej strony oraz korzystania z naszego wsparcia i pomocy również za pośrednictwem rozmów telefonicznych lub połączeń online.

Z poważaniem
mgr Bożena Olcoń-Chlebek
Dyrektor
Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Nowym Targu