SPRAWDŹ, CZY TWOJE DZIECKO JEST GOTOWE DO PODJĘCIA NAUKI W SZKOLE
TEST GOTOWOŚCI SZKOLNEJ

DLA DZIECI I RODZICÓW

Wszystkim Rodzicom, którzy niebawem staną przed dylematem czy ich dziecko osiągnęło dojrzałość do rozpoczęcia nauki w szkole proponujemy przeprowadzenie prostego testu, który pozwoli sprawdzić czy nasza pociecha jest już gotowa do rozpoczęcia nauki w zespole klasowym. Przygotowaliśmy dla Państwa w bardzo dostępnej formie test sprawdzający rozwój przedszkolaka u bram szkoły. Proponujemy wspólną zabawę z dzieckiem.

Test do pobrania w załączeniu

Załączniki:
Pobierz plik (TEST gotowość szkolna poprawiony.pdf)TEST gotowość szkolna[ ]1812 kB