„Trzeba w każdym człowieku umieć ujrzeć jego punkt achillesowy, bolący, słaby punkt, który trzeba umieć leczyć i jednocześnie trzeba umieć dostrzec jego punkt archimedesowy, ten punkt oparcia, dzięki któremu można wydobyć z człowieka nieznane a wielkie czyny”

Maria Grzegorzewska

  • ppp-h1.jpg
  • ppp-h2.jpg
  • ppp-h3.jpg
  • ppp-h5.jpg

 

Lp

Imię

Nazwisko

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

OLCON-CHLEBEK Bożena
pedagog - gabinet 104

11:00-15:00

11:00-15:00

11:00-15:00

11:00-15:00

11:00-15:00

2.

BĄKOWSKA Wiesława
pedagog - gabinet 203

8:00-13:00

8:00-11:00

13:00-17:00

12:00-17:00

8:00-11:00

3.

BOROWICZ-PUSTÓWKA Monika
pedagog - gabinet 200

12:00-17:00

8:00-13:00

13:30-17:30

8:00-11:00

8:00-11:00

4.

BURDZY Katarzyna
psychoterapeuta - gabinet 15

8:00-12:00

13:00-18:00

13:00-17:00

12:00-17:00

11:00-13:00

5.

CHUDEUSZ Natalia
pedagog - gabinet 207

Czarny Dunajec
11:30-13:30
Nowy Targ
14:00-17:00

11:00-17:00  8:00-11:00

8:00-13:00
Krościenko

 8:00-11:00

6.

DUŻMAŃSKA-KULEC Ewa
psycholog - gabinet 211

-

13:30-16:30

8:00-15:00

8:00-13:00

-

7.

GŁODEK Katarzyna
pedagog - gabinet 200

13:00-17:00

13:00-17:00

8:00-12:00

11:00-15:00

8:30-12:30

8.

JANCZY Ewelina
pedagog - gabinet 200

8:00-13:00

-

-

-

-

9.

KALETA Czesława
pedagog – gabinet 206

12:00-17:00

11:00-17:00

8:00-12:00

8:00-13:00

8:00-14:00
Ochotnica

10.

KALETA-PLEWA Renata
pedagog/logopeda - gabinet 202

8:00-14:00
Ochotnica

8:00-15:00

8:00-12:00

10:30-17:00

8:00-13:00

11.

KAPUŚCIARZ Karolina
sekretarka - pokój 103

9:00-17:00

9:00-17:00

9:00-17:00

9:00-17:00

9:00-17:00

12.

KLEHR Grażyna
psycholog - gabinet 208

8:00-16:00

8:00-15:00

- - -

13.

KRAUZOWICZ Magdalena
psycholog - gabinet 105

14:00-17:00

8:00-13:00

8:00-10:00

-

-

14.

KROKER Natalia
psycholog - gabinet 210

 13:00-17:00

15:00-19:00

12:00-17:00

8:00-14:00

8:00-11:00

15.

PACYGA Weronika
surdopedagog - gabinet 206

-

14:30-17:30

-

-

-

16.

PIWOWAR Magdalena
psycholog - gabinet 208

Krościenko
8:00-13:00

Krościenko
12:00-17:00

9:00-12:00

Krościenko
12:00-17:00

Krościenko
8:00-11:00

17.

RADIOWSKA Elżbieta
tyflopedagog - gabinet 206

-

15:00-17:00

-

-

-

18.

SIEDLACZEK Katarzyna
psycholog - gabinet 208

8:00-17:00

-

8:00-14:00

8:00-13:00

8:00-14:00

19.

STEFANIUK Katarzyna
pedagog/terapeuta uzależnień - gabinet 203

12:00-17:00

11:00-15:00

13:00-17:00

8:00-12:00

11:00-14:00

20.

SURMA Alicja
psycholog - gabinet 105

10:00-16:00

15:00-19:00

10:00-15:00

10:00-15:00

9:00-12:00
Czarny Dunajec

21.

TABACZYŃSKA-PEREK Luba
psychoterapeuta – gabinet 209

8:00-11:00

8:00-13:00

13:00-17:00

12:00-16:00

12:00-16:00

22.

WATYCHA Magdalena
psycholog - gabinet 211

9:00-17:00

8:00-13:00

8:00-12:00

8:00-14:00
Ochotnica

8:00-16:00

23.

WĄSIK Anna
sekretarz - pokój 103

8:00-16:00

8:00-16:00

8:00-16:00

8:00-16:00

8:00-16:00

24.

ZAPAŁA-GAPSKA Teresa
logopeda - gabinet 202

8:00-16:00

13:00-17:00

13:00-17:00

8:00-12:00

8:00-10:00