Terminy i tematyka spotkań z logopedami szkolnymi w roku szkolnym 2019/2020

Poradnia  Psychologiczno – Pedagogiczna w Nowym Targu podobnie jak w poprzednich latach przedstawia ofertę skierowaną do logopedów szkół i przedszkoli z terenu działalności naszej Poradni, którzy rozpoczynają pracę  lub pracują dłużej ale potrzebują specjalistycznego  wsparcia. Oferta zawiera cykl spotkań z Panią Teresą Zapała – Gapską  (psycholog logopeda) pracującą od wielu lat w Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Nowym Targu.

TERMIN SPOTKANIA TEMATYKA OSOBY PROWADZĄCE
26.11.2019r. godz.15:00 - GŁOSKI DENTALIZOWANE - wadliwe realizacje i sposoby radzenia sobie z nimi mgr Teresa Zapała-Gapska
25.02.2020r. godz.15:00 - GŁOSKI DENTALIZOWANE – wadliwe realizacje i sposoby radzenia sobie z nimi – kontynuacja poprzedniego spotkania mgr Teresa Zapała-Gapska
24.03.2020r. godz.15:00 - UBEZDŹWIĘCZNIANIE, wadliwe realizacje głoski r, nietypowe wadliwe realizacje głosek i sposoby radzenia sobie z nimi. mgr Teresa Zapała-Gapska

Przebieg spotkań
W części pierwszej spotkania Pani Teresa Zapała-Gapska omówi zaproponowany temat.
W drugiej części odbędzie się dyskusja a także rozmowy na temat bieżących problemów logopedycznych.
W trakcie każdego spotkania zostaną przedstawione pytania, które były najczęściej zadawane w ubiegłym roku w gabinecie logopedycznym przez logopedów pracujących w szkołach – i przedszkolach a także rodziców dzieci uczęszczających na terapię logopedyczną; spróbujemy się z nimi wspólnie zmierzyć.
Spotkania odbywać się będą w sali nr 205; przewidywany czas trwania jednego spotkania - ok. 1 godzina. Wskazane jest upewnienie się czy zaplanowane spotkanie odbędzie się; nie jest konieczne wcześniejsze telefoniczne zgłaszanie w sekretariacie swojego udziału w spotkaniu.