Terminy i tematyka spotkań z logopedami szkolnymi w roku szkolnym 2017/2018
Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Nowym Targu podobnie jak w poprzednich latach przedstawia ofertę skierowaną do logopedów szkół i przedszkoli z terenu działalności naszej Poradni, którzy rozpoczynają pracę lub pracują dłużej ale potrzebują specjalistycznego wsparcia. Oferta zawiera cykl spotkań z Panią Teresą Zapała-Gapską (psycholog/ logopeda) pracującą od wielu lat w Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Nowym Targu.
TERMIN SPOTKANIA TEMATYKA OSOBY PROWADZĄCE
17.10.2017r. godz.15:00 - „Organizacja zajęć logopedycznych, metody pracy, pomoce dydaktyczne, dyskusja o tym co zrobić aby zajęcia logopedyczne były dla dzieci interesujące.” mgr Teresa Zapała-Gapska
21.11.2017r. godz.15:00 - „GŁOSKI DENTALIZOWANE – wadliwe realizacje i sposoby radzenia sobie z nimi.” mgr Teresa Zapała-Gapska
27.02.2018r. godz.15:00 - „GŁOSKI DENTALIZOWANE – wadliwe realizacje i sposoby radzenia sobie z nimi.- kontynuacja poprzedniego spotkania” mgr Teresa Zapała-Gapska
20.03.2018r. godz.15:00 - „UBEZDŹWIĘCZNIANIE, wadliwe realizacje głoski r, nietypowe wadliwe realizacje głosek i sposoby radzenia sobie z nimi.” mgr Teresa Zapała-Gapska

Przebieg spotkań
W części pierwszej spotkania Pani Teresa Zapała-Gapska omówi zaproponowany temat.
W drugiej części odbędzie się dyskusja a także rozmowy o bieżących sprawach dotyczących pracy z dziećmi. Spotkania odbywać się będą w sali nr  205; przewidywany czas trwania jednego spotkania - ok. 1 godzina. Wskazane jest upewnienie się czy zaplanowane spotkanie odbędzie się; nie jest konieczne wcześniejsze telefoniczne zgłaszanie w sekretariacie swojego udziału w spotkaniu.