„Trzeba w każdym człowieku umieć ujrzeć jego punkt achillesowy, bolący, słaby punkt, który trzeba umieć leczyć i jednocześnie trzeba umieć dostrzec jego punkt archimedesowy, ten punkt oparcia, dzięki któremu można wydobyć z człowieka nieznane a wielkie czyny”

Maria Grzegorzewska

  • ppp-h1.jpg
  • ppp-h2.jpg
  • ppp-h3.jpg
  • ppp-h5.jpg

Nowy Targ

Godziny pracy:
ul. Królowej Jadwigi 1 poniedziałek – piątek 8.00-17.00
34-400 Nowy Targ  
tel/fax 18 26 635 68  
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
www.poradnia-nt.nowotarski.pl  
ePUAP: PPP_NT/SkrytkaESP  
Czarny Dunajec Godziny pracy:
Punkt Konsultacyjny: poniedziałek 8.00-13.00
ul. Kolejowa 14 a poniedziałek 13.00-15.00
34-470 Czarny Dunajec wtorek 8.00-13.00
kontakt telefoniczny z siedzibą Poradni w Nowym Targu
tel. 18 26635 68  
Ochotnica Dolna Godziny pracy:
Punkt Konsultacyjny: wtorek 8.00-13.00
ul. Hologówka 180 (budynek ośrodka zdrowia) czwartek 8.00-13.00
34-452 Ochotnica Dolna piątek 8.00-13.00
kontakt telefoniczny z siedzibą Poradni w Nowym Targu
tel. 18 26635 68  
Krościenko Godziny pracy:
Punkt Konsultacyjny: czwartek 8.00-13.00
ul. Esperanto 2 (ośrodek zdrowia) piątek 8.00-13.00
34-450 Krościenko  
tel. 18 542 70 80  
   

 

Adresy e-mail pracowników:
Bąkowska Wiesława Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Borowicz-Pustówka Monika Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Chudeusz Natalia Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Czaja Natalia Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dużmańska-Kulec Ewa Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Głodek Katarzyna Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kaleta Czesława Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kaleta-Plewa Renata Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Klehr Grażyna Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Krauzowicz Magdalena Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Migiel Karolina Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pacyga Weronika Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Piwowar Magdalena Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Radiowska Elżbieta Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Stefaniuk Katarzyna Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Surma Alicja Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Watycha Magdalena Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zapała-Gapska Teresa Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.